BiGiEL VIII
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie ... Puyol jeszcze pogra ... jestem tego pewny, że szybko wróci do pełni sił ...
0
A JA WIDZĘ W BARCELONIE WALCOTA ! :D
0
Musi być Olympique Lyon
Nie inaczej =D
Sami wiecie dlaczego ...
0
ile pauzują Marquez i Pique
0
zamiast "bo" miało być "co" xD
0
gdyby keita strzelał to bo miał to "Man of the match" =)
0
ŻADNEGO RONALDO ! ! !
SILVAAAAAA ! ! !
0
Jak można ściągnąć te zdjęcia ?
0
EJ ALE JAK JA SZUKAM GOL TV TO NIE MA NA TVUPLAYER =
0
Kiedyś musiał być ten słabszy moment... - ( wynik )
Dobrze, że ten remis miał miejsce w lidze, a nie w pucharach =)
PoZdRo =D
0
ŻÓŁTA JEST NAJLEPSZA ! ! !
Pomarańczowa niech będzie alternatywna xD
0
JESTEM TEGO PEWNY, ŻE POWRÓCI STARY RONI =D
0
http://sportshocks.blogspot.com/2008/11/video-leo-messi-spits-at-duda.html
widzieliście to ? Radzę obejrzeć ...
0
SORKA mała poprawka
Zgadzam się z moimi przedmówcami.
Uważam, że Messi pluł po prostu na ziemię ... =)
0
Według mnie MESSI źle zrobił =
Powinien przeprosić za to zachowanie =)
0
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale obstawiłem 0:7 =D
0
KTO STRZELIŁ ?
0
Chciałbym takim w moim klubie jeździć xD
0
http://www.videobramki.yoyo.pl/news.php?id=155 link =)
0
Ronaldo jest słabY !!! MESSI WYGRA I KONIEC !!! Tak musi bYć !!!
0
Ostrzeżenie!
mod
0
Co się dzieje z HENRYM ?? =
0
Sądzę, że Marquez, ponieważ wygrał konkurs rzutów wolnych w zeszłym sezonie =)
0
THX ZA LINK =)
=D
0
Dzięki za link =)
0
MACIE TĄ STRONKĘ Z TRANSMISJĄ ??
0
MA KTOŚ LINK NA TRANSMISJĘ W INTERNECIE ?
0
Wszystkiego co najlepsze =) !!! 200 lat Henry =D